Piec na Pellet

Stalmark Vegas II - 10, 20 lub 25 kW

Pellet Vegas II to kocioł przeznaczony do budynków z metrażem od 60 do 1000 m2. Sprawdzona konstrukcja kotła na pellet sprawia, że spalanie biomasy w postaci pelletu z drewna jest komfortowe, wygodne – a przede wszystkim ekologiczne. Zbiornik na paliwo w zależności od mocy urządzenia ma pojemność od 100 do 800 L. Przygotowany jest do montażu z lewej lub prawej strony urządzenia. W kotle Pellet Vegas zastosowano sterownik dotykowy z intuicyjnym ustawieniem parametrów. Regulator na kotle obsługuje cztery pompy oraz jeden zawór mieszający dla kotłów o mocy 45 kW – 80 kW, oraz cztery pompy oraz dwa zawory mieszające dla kotłów o mocy 10 kW – 35 kW. Urządzenie posiada certyfikat ekodesign potwierdzony odpowiednimi dokumentami. Elektronikę można rozbudować o sterowanie kotłem przez Internet czy podłączyć regulator pokojowy.

Kocioł posiada emisje pyłów poniżej 20 mg/m3 spalin dzięki temu na kocioł można uzyskać najwyższą możliwą dotacje w programie „Czyste Powietrze”.

Zalety pieca na Pellet Stalmark Vegas II - 10, 20 lub 25 kW

Automatyzaja przedewszyskim

 • Automatyczne czyszczenie palnika pelletowego
 • Automatyczne czyszczenie wymiennika kotła
 • Wymiennik kotła wykonany z atestowanej stali kotłowej 6 mm
 • Tryb pracy do wyboru automatyczny lub manualny
 • Gwarancja na szczelność wymiennika – 60 miesięcy
 • Drzwiczki seryjnie przygotowane do montażu z dwóch stron

Wyposażenie standardowe

 • sterownik ST 978T obsługujący 5 pomp
 • 2 siłowniki zaworu mieszającego i 2 regulatory pokojowe
 • palnik samoczyszczący
 • zapalarka
 • czujnik zewnętrzny

 

Wyposażenie dodatkowo płatne:

 • moduł WiFI RS
 • moduł GSM ST 65
 • regulator pokojowy ST 281
 • sterowanie drugim zaworem mieszającym
 •  

Dane dodatkowe:

MOC KOTŁA [kW]POWIERZCHNIA GRZEWCZA KOTŁA [m2]MAKS. POWIERZCHNIA OGRZEWANIA [m2]
101.00do 125
151.57do 185
202.18do 250
252.40do 310
303.37do 375
353.73do 435
454.66do 560
605.85do 750
807.80do 1000

Specyfikacja pieca na Pellet Stalmark Vegas II - 10, 20 lub 25 kW

Jak zamówić piec na Pellet
Stalmark Vegas II - 10, 20 lub 25 kW

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz wykonawcą firmy Stalmark w województwach: podkarpackie, małopolskie, lubelskie i świętokrzyskie.

Aby zamówić piec na pellet wystarczy wybrać niżej moc:

PELLET VEGAS II- 10 kW – 11 800 zł z 23% vat i transportem

PELLET VEGAS II- 20 kW – 12 300 zł z 23% vat i transportem

PELLET VEGAS II- 25 kW – 13 860 zł  z vat 23% i transportem

LUB umówić rozmowę z naszym przedstawicielem lub skontaktować się z nami bezpośrednio pod:

tel: 17 283 10 03
biuro@pozytywnico2.pl

  Zapoznaj się z naszym niezależnym rankingiem piecy na pellet!
  I wybierz świadomie najlepszy piec dla siebie!

  Inne piece na pellet:

  Dlaczego piec na pellet Stalmark Stalmark Vegas II - 10, 20 lub 25 kW

  Piec na pellet to nowoczesne rozwiązanie grzewcze, wykorzystujące granulki biomasy. Jego popularność wynika z efektywności i ekologii. Automatyczny podajnik pelletów umożliwia łatwą obsługę, a zaawansowane systemy kontroli sprawiają, że spalanie jest precyzyjne i efektywne. To odnawialne źródło energii, co przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2. Dodatkowo, piec na pellet często oferuje możliwość zdalnego sterowania, zapewniając użytkownikowi wygodę i kontrolę nad systemem grzewczym. To ekonomiczne, ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają efektywnego ogrzewania przy minimalnym wpływie na środowisko.

  Jak działa piec na pellet Stalmark Vegas II - 10, 20 lub 25 kW

  Piec na pellet to innowacyjne rozwiązanie grzewcze, oparte na efektywnym wykorzystaniu biomasy. Proces rozpoczyna się automatycznym dostarczaniem pelletów do komory spalania przez specjalny podajnik. Gdy uruchamiany jest zapłon, spalanie biomasy generuje ciepło, przekazywane następnie do medium grzewczego za pomocą wymiennika cieplnego.

  Zaawansowany system regulacji monitoruje proces spalania, dostosowując ilość dostarczanego powietrza i pelletów. Inteligentny regulator utrzymuje stałą temperaturę pomieszczenia. Spaliny są skutecznie usuwane, minimalizując emisję zanieczyszczeń. Nie tylko efektywne, piec na pellet to także ekologiczne rozwiązanie, korzystające z odnawialnego źródła energii. Dodatkowo, wiele modeli umożliwia zdalne sterowanie, co zwiększa wygodę obsługi i sprawia, że jest to atrakcyjna opcja dla osób poszukujących nowoczesnego, ekonomicznego oraz przyjaznego dla środowiska systemu ogrzewania.

  Opinie

  o nas!

  Profesjonalizm, doświadczenie i przede wszystkim uczciwość, Pan Łukasz to dobry człowiek i profesjonalista. Dziękuję za pomoc i wsparcie w mojej sytuacji.

  Alina

  Klientka

  Polecam ich usługi. Pan Krzysztof w sposób fachowy i przede wszystkim uczciwy wyjaśnił mi wszystko od A do Z za co jeszcze raz dziękuje. Instalacja odbyła się sprawnie i bez żadnych problemów. Pozdrawiam.

  Piotr

  Klient