Pompa Ciepła

Hisense Hi-Therma INTEGRA 1P 6 kW lub 8 kW + cwu 200l

Hisense Hi-Therma to pompa ciepła nowej generacji przeznaczona do ogrzewania lub chłodzenia domu oraz do podgrzewania cieplej wody użytkowej. Model Hi-Therma Integra jest wyposażony w nowoczesne komponenty składowe, takie jak płytowy wymiennik ciepła o wysokiej sprawności, pompa o wysokim przepływie z silnikiem prądu stałego, grzałka elektryczna o 3 stopniach mocy, zasobnik c.w.u. o dużej pojemności oraz zabezpieczenie przed zamarzaniem wody.

Druga generacja powietrznych pompa ciepła Hi-Therma Integra oferuje wydajne i energooszczędne rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody w pomieszczeniach. Wyposażona została w system sterowania, który może indywidualnie regulować temperaturę w maksymalnie siedmiu pomieszczeniach. Na uwagę zasługuje również design jednostki skupiający wzrok użytkownika na prostych i przejrzystych elementach oraz kolorystyce, dzięki czemu dobrze komponuje się z innymi funkcjonalnymi przestrzeniami w domu. Zasobnik na ciepłą wodę użytkową wykonany jest z materiału DUPLEX 2205, który zapewnia wysokiej jakości wodę przy minimalnych kosztach konserwacji. Zasobnik jest również standardowo wyposażony w funkcje podgrzewania elektrycznego i sterylizacji wody, którymi można sterować niezależnie. W obszarach o złej jakości wody opcjonalna anoda elektroniczna zapewnia dodatkową ochronę, zwiększając odporność na korozję i wydłużając żywotność zbiornika.

Dzięki pompie cyrkulacyjnej umieszczonej w instalacji, pompa ciepła Hi-Therma Integra zapewnia odprowadzanie zimnej wody do podgrzewacza i ciągłe zasilanie punktów poboru w ciepłą wodę. W ten sposób ciepła woda o nastawionej w urządzeniu temperaturze pojawia się w punktach poboru niemal natychmiast po otwarciu kurka.

Zalety pompy ciepła Hisense
Hi-Therma INTEGRA 1P 6 kW lub 8 kW + cwu 200l

Wydajność na najwyższym poziomie

Pompa ciepła hi-terma  cechuje się dużą wydajnością. Umożliwia zarówno bezpieczne oraz komfortowe ogrzewanie domu, jak i dostarczanie ciepłej wody. Atutem tego urządzenia jest możliwość obniżenia rachunków za energię elektryczną.

Gwarantuje to najwyższa klasa energetyczna A+++ w przypadku zużywania wody o niskiej temperaturze, a także klasę energetyczną A++, gdy chodzi o wodę o średniej temperaturze.

Do 7 pokoi z niezależną kontrolą temperatury + oszczędność miejsca

W jednym systemie Hi-Therma można niezależnie sterować temperaturą do 7 pomieszczeń – poprzez zamontowanie w pomieszczeniach czujników temperatury lub termostatów pokojowych, można zaspokoić różnorodne potrzeby klientów.)

Inteligentna kontrola za pośrednictwem aplikacji

 • Sterowanie za pomocą Smart APP Za pośrednictwem inteligentnej aplikacji użytkownicy mogą sterować systemem Hi-Therma i kontrolować temperaturę w pomieszczeniu w dowolnym miejscu i czasie.)

Specyfikacja pompy ciepła
Hisense Hi-Therma INTEGRA 1P 6 kW lub 8 kW + cwu 200l

Jak zamówić pompę ciepła 
Hisense Hi-Therma INTEGRA 1P 6 kW lub 8 kW + cwu 200l

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz wykonawcą firmy HiSense w województwach: podkarpackie, małopolskie, lubelskie i świętokrzyskie.

Aby zamówić pompę ciepła wystarczy wybrać niżej moc:

Hisense Hi-Therma INTEGRA 1P 6 kW cwu 200l

23 461,00 zł z VAT 23%

Hisense Hi-Therma INTEGRA 1P 8 kW cwu 200l

22 461,00 zł z VAT 23%

LUB umówić rozmowę z naszym przedstawicielem lub skontaktować się z nami bezpośrednio pod:

tel: 17 283 10 03
biuro@pozytywnico2.pl

  Dlaczego pompy ciepła Hisense Hi-Therma
  INTEGRA 1P 6 kW lub 8 kW + cwu 200l

  Inwestycja w pompę ciepła staje się atrakcyjnym wyborem z kilku powodów. Przede wszystkim, pompy ciepła wyróżniają się większą efektywnością energetyczną w porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych, co przełożone jest na mniejsze rachunki za energię. Korzystają one z odnawialnych źródeł energii, takich jak ciepło atmosferyczne, wodne czy geotermalne, co sprawia, że są bardziej ekologiczne i mogą przyczynić się do redukcji emisji gazów cieplarnianych.

  Dodatkowo, pompy ciepła są elastycznym rozwiązaniem, umożliwiającym zarówno dogrzewanie, jak i chłodzenie wnętrza. Ta wszechstronność może okazać się szczególnie korzystna w obszarach o zmiennej termicznie charakterystyce. Ponadto, w niektórych regionach dostępne są różnorodne formy wsparcia finansowego, takie jak dotacje czy ulgi podatkowe, co może stanowić dodatkową zachętę do inwestycji w to ekologiczne rozwiązanie.

  Jak działa pompa ciepła Hisense Hi-Therma
  INTEGRA 1P 6 kW lub 8 kW + cwu 200l?

  Pompa ciepła to nie tylko sposób na obniżenie rachunków za energię, ale również awans technologiczny w dziedzinie ogrzewania. Wykorzystuje energię z otoczenia, odnosząc sukces w efektywnym przekształcaniu jej w ciepło. To nie tylko inwestycja w ekonomię, lecz także w nowoczesność i zrównoważony rozwój.

  Opinie

  o nas!

  Profesjonalizm, doświadczenie i przede wszystkim uczciwość, Pan Łukasz to dobry człowiek i profesjonalista. Dziękuję za pomoc i wsparcie w mojej sytuacji.

  Alina

  Klientka

  Polecam ich usługi. Pan Krzysztof w sposób fachowy i przede wszystkim uczciwy wyjaśnił mi wszystko od A do Z za co jeszcze raz dziękuje. Instalacja odbyła się sprawnie i bez żadnych problemów. Pozdrawiam.

  Piotr

  Klient