Pompa Ciepła

Hisense Hi-Therma MONOBLOK 1P 4,4 kW lub 8 kW

Hisense Hi-Therma to pompa ciepła nowej generacji przeznaczona do ogrzewania lub chłodzenia domu oraz do podgrzewania cieplej wody użytkowej. Model zapewnia wyjątkową wydajność nawet przy ekstremalnych temperaturach zewnętrznych przyjmowanych do obliczeń dla warunków polskich.

Druga generacja powietrznych pompa ciepła Hi-Therma oferuje wydajne i energooszczędne rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody w pomieszczeniach. Wyposażona została w system sterowania, który może indywidualnie regulować temperaturę w maksymalnie siedmiu pomieszczeniach. Na uwagę zasługuje również design jednostki skupiający wzrok użytkownika na prostych i przejrzystych elementach oraz kolorystyce, dzięki czemu dobrze komponuje się z innymi funkcjonalnymi przestrzeniami w domu. W wyglądzie urządzenia wyróżnia się dwuczęściowy front, w którym odbija się struktura wnętrza oraz świetlny okrąg otaczający panel sterowania. Stylistyka jednostki wewnętrznej doceniona została przez kapitułę prestiżowej nagrody w zakresie wzornictwa przemysłowego Reddot — Oscary Wzornictwa.

Zalety pompy ciepła Hisense Hi-Therma MONOBLOK 1P 4,4 kW lub 8 kW

Wydajność na najwyższym poziomie

Pompa ciepła hi-terma  cechuje się dużą wydajnością. Umożliwia zarówno bezpieczne oraz komfortowe ogrzewanie domu, jak i dostarczanie ciepłej wody. Atutem tego urządzenia jest możliwość obniżenia rachunków za energię elektryczną.

Gwarantuje to najwyższa klasa energetyczna A+++ w przypadku zużywania wody o niskiej temperaturze, a także klasę energetyczną A++, gdy chodzi o wodę o średniej temperaturze.

Do 7 pokoi z niezależną kontrolą temperatury

W jednym systemie Hi-Therma można niezależnie sterować temperaturą do 7 pomieszczeń – poprzez zamontowanie w pomieszczeniach czujników temperatury lub termostatów pokojowych, można zaspokoić różnorodne potrzeby klientów.)

Inteligentna kontrola za pośrednictwem aplikacji

 • Sterowanie za pomocą Smart APP Za pośrednictwem inteligentnej aplikacji użytkownicy mogą sterować systemem Hi-Therma i kontrolować temperaturę w pomieszczeniu w dowolnym miejscu i czasie.)

Specyfikacja pompy ciepła
Hisense Hi-Therma MONOBLOK 1P 4,4 kW lub 8 kW

Jak zamówić pompę ciepła 
Hisense Hi-Therma MONOBLOK 1P 4,4 kW lub 8 kW

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz wykonawcą firmy Hisense w województwach: podkarpackie, małopolskie, lubelskie i świętokrzyskie.

Aby zamówić pompę ciepła wystarczy wybrać niżej moc:

Hisense Hi-Therma MONO 1P 4,4 kW – 17 151,00 zł z VAT 23%

Hisense Hi-Therma MONO 1P 8 kW – 18 366,00 zł z VAT 23%

LUB umówić rozmowę z naszym przedstawicielem lub skontaktować się z nami bezpośrednio pod:

tel: 17 283 10 03
biuro@pozytywnico2.pl

  Dlaczego pompy ciepła Hisense Hi-Therma MONOBLOK 1P 4,4 kW lub 8 kW

  Zakup pompy ciepła kusi z kilku powodów. Przede wszystkim, pompy te charakteryzują się większą efektywnością energetyczną niż tradycyjne systemy grzewcze, co przekłada się na niższe koszty związane z zużyciem energii. Pozyskują one energię z otoczenia, taką jak ciepło atmosferyczne, wodne czy geotermalne, co sprawia, że są bardziej przyjazne dla środowiska i mogą przyczynić się do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.

  Dodatkowo, pompy ciepła oferują uniwersalne rozwiązanie, umożliwiające zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń. Ta elastyczność może okazać się szczególnie przydatna w obszarach o niestabilnych warunkach temperaturowych. Co więcej, w niektórych obszarach dostępne są różne formy wsparcia finansowego, takie jak dotacje czy ulgi podatkowe, co może dodatkowo zachęcać do inwestycji w to ekologiczne rozwiązanie.

  Jak działa pompa ciepła Hisense Hi-Therma MONOBLOK 1P 4,4 kW lub 8 kW

  Pompa ciepła to klucz do utrzymania zrównoważonego i komfortowego klimatu w Twoim domu. Działa na zasadzie efektywnego przekazywania energii z otoczenia do wnętrza, co sprawia, że możesz cieszyć się optymalną temperaturą, jednocześnie redukując ślad węglowy i wpływ na klimat.

  Opinie

  o nas!

  Profesjonalizm, doświadczenie i przede wszystkim uczciwość, Pan Łukasz to dobry człowiek i profesjonalista. Dziękuję za pomoc i wsparcie w mojej sytuacji.

  Alina

  Klientka

  Polecam ich usługi. Pan Krzysztof w sposób fachowy i przede wszystkim uczciwy wyjaśnił mi wszystko od A do Z za co jeszcze raz dziękuje. Instalacja odbyła się sprawnie i bez żadnych problemów. Pozdrawiam.

  Piotr

  Klient