Pompa Ciepła

Panasonic K High-Performance 5, 7, 9 kW split
+ cwu 180l All in one

Aquarea Generation K to innowacyjny system grzewczy, który zapewnia energooszczędne chłodzenie, ogrzewanie i produkcję ciepłej wody użytkownikom. Bez względu na to, czy budynek jest nowy i dobrze izolowany, czy ma miejsce modernizacja, ten model jest odpowiedni dla każdego. Wykorzystanie ekologicznego agenta chłodniczego R32 zwiększa efektywność systemu i minimalizuje wpływ na warstwę ozonową.

Z każdym rokiem rośnie liczba ludzi na całym świecie, a gospodarki szybko się rozwijają, co skutkuje wzrostem emisji dwutlenku węgla. Prognozuje się, że średnia temperatura Ziemi wzrośnie o 4 stopnie Celsjusza w ciągu następnej dekady, co będzie miało poważne konsekwencje dla klimatu. W celu przeciwdziałania temu zagrożeniu, firma Panasonic od wielu lat prowadzi działania na rzecz ochrony środowiska.

Prezentujemy propozycję wykorzystania urządzeń, które dzięki zaawansowanej technologii pomp ciepła zapewnią nie tylko chłodzenie, ale również ogrzewanie. Naszym celem jest zapewnienie pełnego komfortu użytkowania, a jednocześnie dbanie o środowisko naturalne i dobro przyszłych pokoleń.

Zalety pompy ciepła Panasonic K High-Performance 5, 7, 9 kW split

Energooszczędność przedwszyskim

 • Klasa energetyczna: A+++
 • Moc urządzenia: 5 lub 7 lub 9  KW
 • Rodzaj: All in One
 • Zasilanie: 1 Faza (230V)
 • Czynnik: R32
 • Zalecana do modernizowanych domów: Tak
 • Współczynnik efektywności (COP): 5,10
 • Sterowanie Wi-FI: Aplikacja
 • Rodzaj sprężarki: inwerterowa
 • Nominalna głośność j.zewnętrznej: 55 dB
 • Wbudowana grzałka:3 KW
 • Taca ociekowa z grzałką: Nie

Wbudowany zasobnik C.W.U

Najlepsze rozwiązanie, które pasuje do wystroju każdego domu, to model podzielony na części, z wbudowanym zbiornikiem o pojemności 185 litrów. W zbiorniku wykonanym ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości, temperatura wody jest utrzymywana przez wiele godzin dzięki izolacji U-Vacua o niskiej przewodności cieplnej, co eliminuje potrzebę konserwacji.

STEROWANIE WI-FI - KONTROLA TEMPERATURY OGRZEWANIA DZIĘKI STEROWNIKOWI

Za pomocą innowacyjnego kontrolera Pomp ciepła aquarea od Panasonic można przemieszczać ją między pokojami przy użyciu dwuprzewodowego kabla komunikacyjnego. Kontroler pełni funkcję termostatu, co umożliwia użytkownikowi pełną kontrolę nad temperaturą w budynku. Może być również pozostawiony w jednostce wykończonej czarnym paskiem. Zmiana poziomu temperatury wymaga jedynie jednego kliknięcia, a pompa automatycznie zapewni odpowiedni komfort cieplny.

Specyfikacja pompy ciepła Panasonic K High-Performance 5, 7, 9 kW split

Jak zamówić pompę ciepła 
Panasonic K High-Performance 5, 7, 9 kW split ?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz wykonawcą firmy Panasonic w województwach: podkarpackie, małopolskie, lubelskie i świętokrzyskie.

Aby zamówić pompę ciepła wystarczy umówić rozmowę z naszym przedstawicielem lub skontaktować się z nami bezpośrednio pod:

tel: 17 283 10 03
biuro@pozytywnico2.pl

  Dlaczego pompy ciepła Panasonic K High-Performance 5, 7, 9 kW split

  Zakup pompy ciepła jest atrakcyjną decyzją z kilku powodów. Po pierwsze, pompy ciepła wyróżniają się większą efektywnością energetyczną w porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych, co przekłada się na niższe opłaty za energię. Wykorzystują one energię otoczenia, taką jak ciepło z powietrza, wody czy gleby, co sprawia, że są bardziej ekologiczne i mogą przyczynić się do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.

  Dodatkowo, pompy ciepła stanowią wszechstronne rozwiązanie, umożliwiające zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń. Ta elastyczność może być szczególnie korzystna w obszarach charakteryzujących się zmiennymi warunkami temperaturowymi. Co więcej, w niektórych miejscach dostępne są różne formy wsparcia finansowego, takie jak dotacje czy ulgi podatkowe, co może zachęcać do inwestycji w to ekologiczne rozwiązanie.

  Jak działa pompa ciepła Panasonic K High-Performance 5, 7, 9 kW split

  Ogrzewanie za pomocą pompy ciepła to nie tylko kwestia oszczędności, ale także bezpieczeństwa. Wykorzystuje energię z natury, eliminując konieczność korzystania z paliw kopalnych. To nie tylko ekologiczne, ale także bezpieczne dla Twojego domu i dla środowiska.

  Opinie

  o nas!

  Profesjonalizm, doświadczenie i przede wszystkim uczciwość, Pan Łukasz to dobry człowiek i profesjonalista. Dziękuję za pomoc i wsparcie w mojej sytuacji.

  Alina

  Klientka

  Polecam ich usługi. Pan Krzysztof w sposób fachowy i przede wszystkim uczciwy wyjaśnił mi wszystko od A do Z za co jeszcze raz dziękuje. Instalacja odbyła się sprawnie i bez żadnych problemów. Pozdrawiam.

  Piotr

  Klient