Pompa Ciepła

VIESSMANN Vitocal 250-A/ AWO-E-AC-AF 251.A10 2C

Climate Protect++ chroni środowisko i klimat

W nowych pompach ciepła serii Vitocal 25x zastosowano „zielony” czynnik chłodniczy R290 (propan), który dzięki bardzo niskiemu współczynnikowi GWP100 (potencjał globalnego ocieplenia) wynoszącemu 0,02 uważany jest za szczególnie przyjazny dla środowiska.

Viessmann One Base integruje bezproblemowo i bezprzewodowo wszystkie używane już rozwiązania inteligentnego domu. Można go łatwo rozbudować, na przykład o Wallbox do ładowania samochodu elektrycznego. Jako członkowie wspólnoty energetycznej ViShare użytkownicy mogą w prosty sposób śledzić swoje zrównoważone zużycie energii elektrycznej i cieplnej poprzez Viessmann One Base. Operatorem i partnerem umownym we Wspólnocie Energetycznej ViShare jest Energy Market Solutions GmbH (EMS), spółka córka Viessmann Group.

Viessmann One Base jest kompatybilny ze wszystkimi dodatkowymi usługami cyfrowymi. Zintegrowane usługi i urządzenia można łatwo kontrolować za pomocą asystentów głosowych, takich jak Amazon Alexa i Google Assistant. Nowa platforma jest podstawą dla rozszerzalnego i przyszłościowego systemu energetycznego w każdym domu.

Zalety pompy ciepła VIESSMANN Vitocal 250-A/ AWO-E-AC-AF 251.A10 2C

Dzięki kokpitowi energetycznemu w aplikacji ViCare, użytkownicy mogą śledzić wszystkie przepływy energii w swoim domu. Narzędzie analityczne pokazuje aktualne i przeszłe poziomy samowystarczalności i samozużycia.

 • Wygoda: Sterowanie systemem energetycznym za pomocą aplikacji. Możliwość połączenia w razie potrzeby z innymi urządzeniami i usługami, takimi jak Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant i inne.
 • Wydajność: Platforma łączy i optymalizuje przepływy energii dla szczególnie wydajnej, a tym samym oszczędnej pracy.
 • Pewność: Wykonawca jest automatycznie powiadamiany o wszelkich nieprawidłowościach i może podjąć działania naprawcze online, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli.
 • Zrównoważony rozwój: Długoterminowa integracja wszystkich wymaganych usług cyfrowych, modernizacje i rozszerzenia produktów, takie jak fotowoltaika z magazynem energii i Wallbox dla e-mobilności.

Dodatkowe funkcje

Do ogrzewania/chłodzenia pomieszczeń i podgrzewania ciepłej wody użytkowej | Maksymalna temperatura zasilania: 70 °C (przy temperaturze zewnętrznej do -10 °C) | Monoblokowa jednostka wewnętrzna z regulatorem pompy ciepła, wysokowydajna pompa obiegu wtórnego, zawór 4/3-drogowy, zespół bezpieczeństwa | Zintegrowany podgrzewacz wody grzewczej | Zintegrowany zasobnik buforowy wody grzewczej i zawór przelewowy

Specyfikacja pompy ciepła
VIESSMANN Vitocal 250-A/ AWO-E-AC-AF 251.A10 2C

Jak zamówić pompę ciepła 
VIESSMANN Vitocal 250-A/ AWO-E-AC-AF 251.A10 2C

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz wykonawcą firmy VIESSMANN w województwach: podkarpackie, małopolskie, lubelskie i świętokrzyskie.

Aby zamówić pompę ciepła wystarczy wybrać niżej moc:

VIESSMANN Vitocal 250-A  – 10kW – 40 600,00 zł z VAT 23%

LUB umówić rozmowę z naszym przedstawicielem lub skontaktować się z nami bezpośrednio pod:

tel: 17 283 10 03
biuro@pozytywnico2.pl

  Opinie

  o nas!

  Profesjonalizm, doświadczenie i przede wszystkim uczciwość, Pan Łukasz to dobry człowiek i profesjonalista. Dziękuję za pomoc i wsparcie w mojej sytuacji.

  Alina

  Klientka

  Polecam ich usługi. Pan Krzysztof w sposób fachowy i przede wszystkim uczciwy wyjaśnił mi wszystko od A do Z za co jeszcze raz dziękuje. Instalacja odbyła się sprawnie i bez żadnych problemów. Pozdrawiam.

  Piotr

  Klient