Audyt energetyczny przedsiębiorstwa

Audyt energetyczny przedsiębiorstwa przyczynia się do zmniejszenia jej śladu węglowego, ale także do oszczędności kosztów. W dzisiejszym coraz bardziej konkurencyjnym środowisku biznesowym, oszczędność energii to oszczędność pieniędzy. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci osiągnąć te dwa cele!

Czym jest audyt energetyczny przedsiebiorstwa?

To szczegółowa analiza zużycia energii w budynkach, procesach przemysłowych, systemach lub instalacjach.

Jego celem jest identyfikacja i zrozumienie, jak i gdzie jest zużywana energia, a następnie zidentyfikowanie możliwości do oszczędzania energii i poprawy efektywności.

Podczas audytu energetycznego, specjalista oceni stan techniczny obiektów, ich wyposażenie i procesy, które zużywają energię. To obejmuje ocenę takich elementów jak izolacja budynków, systemy grzewcze, klimatyzacyjne, oświetleniowe, urządzenia i maszyny.

Raport z audytu energetycznego zwykle obejmuje:

Mając na uwadze jak skomplikowany i trudny technicznie może być proces audytu energetycznego, jako fundacja służymy radą:

Wypełnij poniższy formularz i umów rozmowę z doradcą lub zadzwoń

  Opinie

  o nas!

  Profesjonalizm, doświadczenie i przede wszystkim uczciwość, Pan Łukasz to dobry człowiek i profesjonalista. Dziękuję za pomoc i wsparcie w mojej sytuacji.

  Alina

  Klientka

  Polecam ich usługi. Pan Krzysztof w sposób fachowy i przede wszystkim uczciwy wyjaśnił mi wszystko od A do Z za co jeszcze raz dziękuje. Instalacja odbyła się sprawnie i bez żadnych problemów. Pozdrawiam.

  Piotr

  Klient